Farba Bionic Color - 2w1!

Wyjątkową farba do trwałej koloryzacji - Bionic Color. Jej kremowa formuła pozbawiona jest amoniaku oraz pPD. Farba łączy kosmetyczne i odżywiające właściwości Kolagenu z rozświetlającym, nadającym witalność działaniem mikro kryształków Szafiru. To niesamowite połączenie koloryzacji z pielęgnacją, farba ta odbudowuje, odżywia i chroni włosy.

Jest wzbogacona w niezbędne dla zdrowia  włosów i skóry minerały, które dostarczają cenne oligo elementy.  Farba zawiera specjalny kompleks  Mineral Bio-Technology, który  opiera się na połączeniu drogocennych kamieni, protein obecnych w strukturze włosów oraz roślinnych składników aktywnych. W czasie koloryzacji do wnętrza włosa przenikają nie tylko koloryzujące pigmenty, ale także odbudowujące proteiny.

Farba łączy odbudowujące działanie Keratyny z odżywiającymi i zmiękczającymi właściwościami Olejku z Bawełny. Dzięki temu w trakcie koloryzacji odbywa się jednocześnie regeneracja włosów. Efektem jest olśniewający pięknym blaskiem kolor oraz 100% pokrycie siwizny przy pełnym poszanowaniu zdrowia skóry głowy.

Farba Inebrya Bionic Color to doskonała propozycja dla włosów:

- osłabionych termo-stylizacją oraz czynnikami środowiskowymi

- zniszczonych częstymi zabiegami chemicznymi

-  dojrzałych, podatnych na uszkodzenia

- o porowatej strukturze, które szybciej tracą kolor

Delikatna formuła farby sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla osób z wrażliwą, delikatną skórą głowy.  

Copyright © Inebrya 2012 - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl