Ice Cream Color

Kuracje Ice Cream to linia kosmetyków do włosów w której poszczególne produkty przeznaczone są do pielęgnacji włosów o ściśle określonych potrzebach. To linia w której każdy odnajdzie swój idealny kosmetyk, z którym już nigdy nie będzie chciał się rozstać.

Color –  do włosów po zabiegach koloryzacji.

 

Color Szampon
Szampon przeznaczony jest do włosów zniszczonych koloryzacją i rozjaśnianiem. Działa przeciw utleniająco,  zapobiegając tym samym utracie koloru. Zalecany również w przypadku  włosów z tendencją  do splątywania się końcówek oraz włosów zniszczonych. Karmelowy zapach szamponu pozwala się zrelaksować i odprężyć. Stosować z odżywką Color lub maską Color. Sposób użycia: nałożyć na mokre włosy, masować po czym dokładnie spłukać.


Maska Color
Maska o silnym działaniu odżywczym, przeznaczona do włosów krótkich i średniej długości, zniszczonych zabiegami koloryzacji. Zawarte w masce proteiny mleczne sprawiają, że dogłębnie odżywia i nawilża zmęczone włosy. Dzięki przeciwutleniaczom i witaminie E zapobiega utracie koloru włosów farbowanych. Ma
przyjemny owocowy aromat. Stosować z szamponem Color Shampoo. Sposób użycia: po uprzednim umyciu włosów szamponem nałożyć maskę na całej długości włosów, przeczesać włosy grzebieniem. Pozostawić na 5 minut, po czym dokładnie spłukać.

Odżywka Color 
Odżywka przeznaczona jest do włosów zniszczonych koloryzacją lub rozjaśnianiem. Zawiera witaminę E, która działa przeciwutleniająco oraz olejek z siemienia lnianego, który zapewnia włosom delikatność, blask i łatwość rozczesywania. Stosować z szamponem Color Shampoo. Sposób użycia: nałożyć na wcześniej umyte i osuszone ręcznikiem włosy, przeczesać. Pozostawić na kilka minut po czym dokładnie spłukać.

Copyright © Inebrya 2012 - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl