Ice Cream Smooth

 

Kuracje Ice Cream to linia kosmetyków do włosów w której poszczególne produkty przeznaczone są do pielęgnacji włosów o ściśle określonych potrzebach. To linia w której każdy odnajdzie swój idealny kosmetyk, z którym już nigdy nie będzie chciał się rozstać.

Smooth: maksymalne wygładzenie włosów.


Szampon wygładzający
Szampon głęboko nawilżający, wygładzający włosy. Ułatwia prostowanie i redukuje efekt niepożądanego skręcania się włosów. Po jego użyciu włosy pozostają gładkie i lśniące. Stosowany z maską Smoothing Mask dyscyplinuje nawet najbardziej niesforne włosy. Sposób użycia: nałożyć na mokre włosy, masować, po czym dokładnie spłukać.

Maska wygładzająca
Maska wygładzająca, która zapewnia włosom miękkość  i zapobiega ich splątywaniu się. Posiada właściwości kojące, ułatwia prostowanie i dysyplinowanie włosów kręconych, porowatych i mających tendencję do splątywania się. Włosy są jedwabiście gładkie, miękkie i lśniące. Ma przyjemny aromat toffi. Stosować z szamponem Smoothing Shampoo. Sposób użycia:nałożyć na umyte włosy, przeczesać, pozostawić na 3-5 min. Spłukać dokładnie.

Copyright © Inebrya 2012 - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl